Przedłużamy konkurs fotograficzny „Architektura i człowiek”

Dajemy Wam więcej czasu na wysłanie zgłoszeń w konkursie fotograficznym „Architektura i człowiek”. Czekamy na zdjęcia aż do 6 grudnia 2019 r.!!!

Pozostałe kwestie pozostają niezmienne, tzn.:

1. Głównym celem konkursu jest uchwycenie bogactwa dziedzictwa kulturowego związanego z tradycyjnym budownictwem drewnianym regionu Puszczy Białowieskiej. Jest to obszar specyficzny pod względem architektury. Dominujące w krajobrazie niewielkie domki wraz z całym bogactwem zdobień, drewniane cerkwie i kapliczki, niewielkie stacyjki i leśniczówki.

2. Konkurs skierowany jest do młodzieży z regionu Puszczy Białowieskiej. Liczy się miejsce zamieszkania w miejscowościach powiatu hajnowskiego i bielskiego (gmina Bielsk Podlaski, Boćki Orla).

3. Fotografie oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:
I- uczniowie szkół podstawowych (klasy VI – VIII),
II- uczniowie szkół średnich

4. Zdjęcia konkursowe należy przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy: sdp@podlasie.org. Maksymalnie można nadesłać 5 fotografii.

Do zdobycia atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Ponownie szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie (do pobrania poniżej wraz z formularzem zgłoszeniowym). Informacji można zasięgnąć również pod numerami telefonów +48 602 430 772, 662 044 775 lub pisząc na adres mailowy: sdp@podlasie.org

Regulamin konkursu fotograficznego_Architektura i człowiek_2019_przedłużony termin

Formularz zgłoszeniowy + rodo_Architektura i człowiek_2019

plakat_przedłużony termin_ARCHITEKTURA I CZŁOWIEK

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ewa Stepaniuk Opublikowane przez: